Свято Перемоги в м. Середино-Буда

Мешканці міста  гучно святкували 69 річницю Перемоги в Великій Вітчизняній війні.

Напередодні свята 8 травня голова міської ради Ген О.Г та заступник голови Махоньок В.Є. індивідуально привітали інвалідів та учасників бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни, вручили їм продуктові набори від міської ради та народного депутата Верховної Ради України Деркача А.Л.

9 травня о 10 годині розпочалась урочиста хода, присвячена цьому видатному святу, до меморіального комплексу загиблим воїнам в роки великої вітчизняної війни, де прийняли участь майже всі мешканці міста та прилеглих сіл, всі колективи  підприємств і організацій міста.

На меморіальному комплексі відбувся мітинг та покладання вінків та квітів. На мітингу виступав міський голова - Ген О.Г., голова С-Будської райдержадміністрації – Ніколаєв В.М., голова спілки ветеранів – Гончаров С.А., голова районної спілки воїнів – афганців – Гончаров М.П. Привітали всіх присутніх з великим святом Днем Перемоги. Настоятелі С-Будських церковних приходів провели паніхіду за загиблими в роки війни.

В лісопарку «Мирщина» на ветеранів чекав «фронтовий» стіл, організований міською радою.  Всіх присутніх привітали святковим концертом. Також відбувся футбольний матч між командами «Авангард» - м.С-Буда, та «Нива» - с.Журавка С-Будського району, де ,з рахунком 6:2, одержала  перемогу команда «Авангард». Працювала виїзна торгівля, де всі бажаючі могли придбати шашлик та ін.

Ввечері на центральній площі міста відбувся святковий концерт та салют в честь воїнів – визволителів від фашистських загарбників.

З Днем Перемоги!