Привітали працівників сільського господарства

Привітали працівників сільського господарства.

15 листопада поточного року в нашому місті відзначали День працівника сільського господарства. З цієї нагоди в центральному парку міста відбулася виставка – ярмарок, в якій взяли участь місцеві сільгоспвиробники, приватні підприємства, що займаються виробництвом сільгоспродукції, місцеві ради.

Урочистості  пройшли в районному будинку культури за участі керівництва району. Кращі працівники – аграрії отримали з рук керівників району грамоти та цінні подарунки, відбувся святковий концерт за участю студії «Возрождение».

Перед початком концерту всі бажаючі мали змогу оцінити роботи дитячих гуртків центру дитячого та юнацького мистецтва.

По закінченню урочистостей аграріїв та учасників концерту вітали працівники міської ради. В центральному сквері міста їх пригощали        стравами української кухні.