Середино-Будська міська рада
оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності
з експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу

Об’єкт оцінки:

земельна ділянка несільськогосподарського призначення -для промисловості розташована за адресою: місто Середина-Буда, вул. Заводська,1

Мета проведення оцінки:

отримання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для подальшого її продажу

Додаткова інформація про об’єкт оцінки:

на земельній ділянці загальною площею 0,7221 га знаходиться нерухоме майно

Термін виконання робіт:

30 робочих днів з дати повідомлення претендента про результати конкурсу

Для участі в конкурсі претенденти подають конкурсну документацію.  Конкурсна документація подається в запечатаному конверті. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
        До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:
- заява на участь у конкурсі;
- завірена копія установчих документів претендента;
- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до оціночних робіт;
- копію ліцензії на проведення оціночних робіт;
       Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті, обов’язковою складовою якої є – пропозиція вартості робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання робіт, що не перевищує строк, визначений в інформації про проведення конкурсу.
       Вимоги до претендентів:
- досвід роботи суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель;
- виконання робіт на умовах оплати по факту виконання робіт.
     Конкурсна документація подається комісії не пізніше, ніж за чотири дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: Середино-Будська міська рада,  вул. Соборна (Карла Лібкнехта),7 (приймальня).

Конкурс відбудеться о 14 год.  29.04.2016 року за адресою:  Середино-Будська міська рада,  вул. Соборна (Карла Лібкнехта),7 (приймальня).
Телефони для довідок: 7-20-68,7-15-68.