Міська рада інформує.

З метою стимуляції  розвитку міста Середина-Буда, раціонального використання природних ресурсів в інтересах територіальної громади та необхідністю розвитку інженерної інфраструктури, враховуючи зміни, які відбулися в законодавстві і забудові міста виконком Середино-Будської міської ради повідомляє про наміри на  розробку генерального плану міста Середина-Буда Сумської області у відповідності рішення 3 сесії 7 скликання Середино-Будської міської ради від 29.01.2016 р. «Про розроблення генерального плану м.Середина-Буда Сумської області» у відповідності Наказу Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №290 від 16.11.2011 та постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року.